Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Roda Cineplex
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Nek mi je Bog u pomoći
Yves Hinant, Jean Libon, Belgija, Francuska, 2017, 100′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′, Q&A
Roda Cineplex
21:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
U kadru
Ion Gnatiuc, Artiom Zavadovschi, Moldavija, Rumunija, Nemačka, Francuska, 2018, 17′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kartum Ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Bostofrio – Gde nebo dodiruje zemlju
Paulo Carneiro, Portugalija, 2018, 69′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
The Smelting of Time
Juan Alvarez Neme, Uruguay, 2019, 97′,Q&A
Roda Cineplex
21:00
Slobodan i sam
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi, SAD, 2018, 100′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Proces – Država Rusija protiv Olega Sencova
Askold Kurov, Estonia, Poljska, Češka, 2017, 70′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Taurunum boy
Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Srbija, 2018, 70′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Roda Cineplex
21:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Deca proleća
Dušan Solomun, Nemačka, 2019, 43′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Nekome svome
Sead Šabotić, Crna Gora, 2019, 16′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Lapü César
Alejandro Jaimes, Juan Pablo Polanco, Kolumbija, 2019, 75′
Roda Cineplex
21:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kameni govornici
Igor Drljača, Kanada, Bosna i Hercegovina, 2018, 92′, Q&A
Roda Cineplex
18.30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
To sam što jesam – Gipsy Mafia
Andrijana Stojković, Nemačka, Srbija, 2019, 52′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Kraj radnog vremena
Nicole Vögele, Nemačka, Švajcarska, 2018, 116′, Q&A
Roda Cineplex
21:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′