Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Dom omladine Beograda
18:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Dom omladine Beograda
20:00
Free Solo
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi SAD, 2018, 100’
Dom omladine Beograda
21:00
Splav '
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98
Dom omladine Beograda
22:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′, Q&A
Dom omladine Beograda
16:00
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Roda Cineplex
19:00
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Dom omladine Beograda
20:00
U raskoraku
Bing Liu, SAD, 2018, 93′
Roda Cineplex
21:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Dom omladine Beograda
22:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Dom omladine Beograda
16:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Roda Cineplex
19:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Dom omladine Beograda
20:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Roda Cineplex
21:00
Slobodan i sam
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi, SAD, 2018, 100′
Dom omladine Beograda
22:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Dom omladine Beograda
16:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Dom omladine Beograda
18:00
Bird on a Wire: Leonard Cohen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Dom omladine Beograda
20:15
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Roda Cineplex
21:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120′
Dom omladine Beograda
22:15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Dom omladine Beograda
16:00
Jednom Aurora
Benjamin Langeland, Stian Servoss, Norveška, 2018, 52′
Dom omladine Beograda
16:00
Od Tbilisija do Tenesija
Daniel Washington, Gruzija, Mađarska, SAD, 2018, 29′
Dom omladine Beograda
18:00
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Roda Cineplex
19:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Dom omladine Beograda
20:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Roda Cineplex
21:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Dom omladine Beograda
22:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Dom omladine Beograda
16:00
Poslednji mužjak na svetu
Floor van der Meulen, Holandija, Belgija, Nemačka, 2019, 72′
Dom omladine Beograda
18:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Roda Cineplex
18.30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Dom omladine Beograda
20:00
Upoznati Gorbačova
Werner Herzog, Andre Singer, VB, SAD, Nemačka, 2018, 90′
Roda Cineplex
21:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Dom omladine Beograda
22:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′