Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Roda Cineplex
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Roda Cineplex
19:00
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Roda Cineplex
21:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Roda Cineplex
19:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Roda Cineplex
21:00
Slobodan i sam
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi, SAD, 2018, 100′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Roda Cineplex
19:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Roda Cineplex
21:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Roda Cineplex
19:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Roda Cineplex
21:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Roda Cineplex
18.30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Roda Cineplex
21:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′