Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Art bioskop Kolarac
17:00
<3
María Antón Cabot, Španija, 2018, 67′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
21:00
Zauzimati mesto
Jérémy Gravayat Francuska, 2019, 94’, Q&A
Art bioskop Kolarac
16:30
<3
Maria Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Art bioskop Kolarac
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′
Roda Cineplex
19:00
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Art bioskop Kolarac
20:30
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Roda Cineplex
21:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Art bioskop Kolarac
16:30
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Art bioskop Kolarac
18:30
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′
Roda Cineplex
19:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Art bioskop Kolarac
20:30
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Roda Cineplex
21:00
Slobodan i sam
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi, SAD, 2018, 100′
Art bioskop Kolarac
16:30
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′
Art bioskop Kolarac
18:30
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Roda Cineplex
19:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Art bioskop Kolarac
20:30
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Roda Cineplex
21:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120′
Art bioskop Kolarac
16:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′
Art bioskop Kolarac
18.30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Art bioskop Kolarac
18:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′
Roda Cineplex
19:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Art bioskop Kolarac
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Roda Cineplex
21:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Art bioskop Kolarac
16:30
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Roda Cineplex
18.30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Art bioskop Kolarac
18:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
20:30
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Roda Cineplex
21:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Art bioskop Kolarac
16:30
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Art bioskop Kolarac
18:30
Ronjenje – Rituali u vodi
Elín Hansdóttir, Anna Rún Tryggvadóttir, Hanna Björk Valsdóttir, Island, 2019, 73′
Art bioskop Kolarac
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′