Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Manu
Emmanuelle Bonmariage Belgija, 2018, 92’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18.30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Ronjenje – Rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir Island, 2017, 73’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:00
Dečak rata
Cyprien Clément-Delmas, Igor Kosenko, Češka, Nemačka, Ukrajina, 2018, 79′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sunce zalazi na istoku
Alexander Belinski, Agne Dovydaityte, Litvanija, 2018, 82′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Moj neznani junak
Anna Kryvenko, Češka, Letonija, Slovačka, 2018, 79′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Moja baka sa Marsa
Alexander Mihalkovich, Belorusija, Ukrajina, Estonija, 2018, 80′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Sve te neprospavane noći
Michał Marczak, Poljska, VB, 2016, 100′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Posljednji bogumili
Nedim Lončarević, Bosna i Hercegovina, 2018, 38′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Osećanje Arvoa Pärta Paul
Hegeman, Norveška, 2019, 75′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sveci, Savo i Srbija Savo
Tufegdžić, Srbija, Južnoafrička Republika, 2019, 86′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
MS Valentina
Melanie Hollaus, Austrija, 2019, 80′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Animus Animalis (priča o ljudima, životinjama, i stvarima)
Aistė Žegulytė, Litvanija, 2018, 69′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Jahači
Anna Gawlita, Poljska, 2018, 19′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Minjon
Kata Olah, Sándor Csukás, Mađarska, 2018, 28′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Suma
Andrei Kutsila, Belorusija, Poljska, 2018, 50′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen, Finska, 2018, 85′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán, Mađarska, 2018, 90′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Instant snovi
Willem Baptist, Holandija, 2017, 91′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Nastaviće se
Ivars Seleckis, Letonija, 2018, 97′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Topionica duša
François-Xavier Destors, Francuska, 2018, 87′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Beli svet po Daliboreku
Vít Klusák, Češka, Slovačka, Danska, VB, 2017, 105′