Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Dom omladine Beograda
18:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
Free Solo
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi SAD, 2018, 100’
Dom omladine Beograda
21:00
Splav '
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
21:00
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′, Q&A
Dom omladine Beograda
22:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Posvećeni život
Kazuo Hara, Japan, 1994, 157′
Dom omladine Beograda
16:00
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Potkornjak iz Šumave Dimitri
Martin Genaudeau, Češka, Francuska, 2018, 10′
Dom omladine Beograda
18:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Belarmino
Fernando Lopes, Portugalija, 1964, 80′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
U raskoraku
Bing Liu, SAD, 2018, 93′
Dom omladine Beograda
22:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Ekstremno privatni eros: Ljubavna pesma 1974
Kazuo Hara, Japan, 1974, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Dom omladine Beograda
16:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Sanjajući sećanja na danas
Geska Brečević, Robert Brečević, Meksiko, Hrvatska, Island, Švedska, 2018, 95′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Azbestno selo u Japanu
Kazuo Hara, Japan, 2016, 215′
Dom omladine Beograda
20:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Dom omladine Beograda
22:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
12:00
Mrtve duše
Wang Bing, Francuska, Švajcarska, Kina, 2018, 496′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sa istoka
Chantal Akerman, Belgija, Francuska, Portugalija, 1993, 107′
Dom omladine Beograda
16:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Dom omladine Beograda
18:00
Bird on a Wire: Leonard Cohen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
The Imported Crows
Goran Dević, Croatia, 2004, 21′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Tri
Three Goran Dević, Hrvatska, 2008, 30′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Nemam ti šta reć lijepo
Goran Dević, Hrvatska, 2006, 30′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20:00
Ruševine
Manuel Mozos, Portugalija, 2009, 60′,Q&A
Dom omladine Beograda
20:15
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Tvoje lice
Tsai Ming-Liang, Tajvan, Francuska 2018, 76′
Dom omladine Beograda
22:15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sretna zemlja
Goran Dević, Hrvatska, 2008, 50′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Donžuani: oprostite gospodična
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 42′, Q&A
Dom omladine Beograda
16:00
Jednom Aurora
Benjamin Langeland, Stian Servoss, Norveška, 2018, 52′
Dom omladine Beograda
16:00
Od Tbilisija do Tenesija
Daniel Washington, Gruzija, Mađarska, SAD, 2018, 29′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Rio Korgo
Maya Kosa & Sergio da Costa, Švajcarska, Portugalija, 2015, 95′
Dom omladine Beograda
18:00
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Dom omladine Beograda
20:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Dom omladine Beograda
22:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Nasukan
Leonor Teles, Portugalija, 2018, 82′
Dom omladine Beograda
16:00
Poslednji mužjak na svetu
Floor van der Meulen, Holandija, Belgija, Nemačka, 2019, 72′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16:00
Bilo šta i sve
Dídio Pestana, Portugalija, 2018, 82′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Držati oblake
Sara Pathirane, Finska, Kina, 2018, 9′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Pozdrav iz slobodnih šuma
Ian Soroka, SAD, Slovenija, Hrvatska, 2018, 98′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
U ime republike Hrvatske
Goran Dević, Hrvatska, 2019, 33′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Poplava
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 41′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Dvije peći za udarnika Josipa Trojka
Goran Dević, Hrvatska, 2012, 32′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
Upoznati Gorbačova
Werner Herzog, Andre Singer, VB, SAD, Nemačka, 2018, 90′
Dom omladine Beograda
22:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′