Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Manu
Emmanuelle Bonmariage Belgija, 2018, 92’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18.30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Ronjenje – Rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir Island, 2017, 73’
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
21:00
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:00
Dečak rata
Cyprien Clément-Delmas, Igor Kosenko, Češka, Nemačka, Ukrajina, 2018, 79′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Posvećeni život
Kazuo Hara, Japan, 1994, 157′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sunce zalazi na istoku
Alexander Belinski, Agne Dovydaityte, Litvanija, 2018, 82′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Potkornjak iz Šumave Dimitri
Martin Genaudeau, Češka, Francuska, 2018, 10′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Moj neznani junak
Anna Kryvenko, Češka, Letonija, Slovačka, 2018, 79′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Belarmino
Fernando Lopes, Portugalija, 1964, 80′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Moja baka sa Marsa
Alexander Mihalkovich, Belorusija, Ukrajina, Estonija, 2018, 80′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Sve te neprospavane noći
Michał Marczak, Poljska, VB, 2016, 100′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Ekstremno privatni eros: Ljubavna pesma 1974
Kazuo Hara, Japan, 1974, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Posljednji bogumili
Nedim Lončarević, Bosna i Hercegovina, 2018, 38′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Sanjajući sećanja na danas
Geska Brečević, Robert Brečević, Meksiko, Hrvatska, Island, Švedska, 2018, 95′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Azbestno selo u Japanu
Kazuo Hara, Japan, 2016, 215′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Osećanje Arvoa Pärta Paul
Hegeman, Norveška, 2019, 75′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
12:00
Mrtve duše
Wang Bing, Francuska, Švajcarska, Kina, 2018, 496′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sa istoka
Chantal Akerman, Belgija, Francuska, Portugalija, 1993, 107′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sveci, Savo i Srbija Savo
Tufegdžić, Srbija, Južnoafrička Republika, 2019, 86′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
The Imported Crows
Goran Dević, Croatia, 2004, 21′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Tri
Three Goran Dević, Hrvatska, 2008, 30′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Nemam ti šta reć lijepo
Goran Dević, Hrvatska, 2006, 30′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
MS Valentina
Melanie Hollaus, Austrija, 2019, 80′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20:00
Ruševine
Manuel Mozos, Portugalija, 2009, 60′,Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Animus Animalis (priča o ljudima, životinjama, i stvarima)
Aistė Žegulytė, Litvanija, 2018, 69′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Jahači
Anna Gawlita, Poljska, 2018, 19′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Tvoje lice
Tsai Ming-Liang, Tajvan, Francuska 2018, 76′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sretna zemlja
Goran Dević, Hrvatska, 2008, 50′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Donžuani: oprostite gospodična
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 42′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Minjon
Kata Olah, Sándor Csukás, Mađarska, 2018, 28′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Suma
Andrei Kutsila, Belorusija, Poljska, 2018, 50′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Rio Korgo
Maya Kosa & Sergio da Costa, Švajcarska, Portugalija, 2015, 95′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen, Finska, 2018, 85′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán, Mađarska, 2018, 90′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Instant snovi
Willem Baptist, Holandija, 2017, 91′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Nasukan
Leonor Teles, Portugalija, 2018, 82′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16:00
Bilo šta i sve
Dídio Pestana, Portugalija, 2018, 82′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Nastaviće se
Ivars Seleckis, Letonija, 2018, 97′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Držati oblake
Sara Pathirane, Finska, Kina, 2018, 9′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Pozdrav iz slobodnih šuma
Ian Soroka, SAD, Slovenija, Hrvatska, 2018, 98′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
U ime republike Hrvatske
Goran Dević, Hrvatska, 2019, 33′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Poplava
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 41′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Dvije peći za udarnika Josipa Trojka
Goran Dević, Hrvatska, 2012, 32′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Topionica duša
François-Xavier Destors, Francuska, 2018, 87′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Beli svet po Daliboreku
Vít Klusák, Češka, Slovačka, Danska, VB, 2017, 105′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′