Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
21:00
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Posvećeni život
Kazuo Hara, Japan, 1994, 157′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Potkornjak iz Šumave Dimitri
Martin Genaudeau, Češka, Francuska, 2018, 10′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Belarmino
Fernando Lopes, Portugalija, 1964, 80′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Ekstremno privatni eros: Ljubavna pesma 1974
Kazuo Hara, Japan, 1974, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Sanjajući sećanja na danas
Geska Brečević, Robert Brečević, Meksiko, Hrvatska, Island, Švedska, 2018, 95′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Azbestno selo u Japanu
Kazuo Hara, Japan, 2016, 215′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
12:00
Mrtve duše
Wang Bing, Francuska, Švajcarska, Kina, 2018, 496′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sa istoka
Chantal Akerman, Belgija, Francuska, Portugalija, 1993, 107′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
The Imported Crows
Goran Dević, Croatia, 2004, 21′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Tri
Three Goran Dević, Hrvatska, 2008, 30′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Nemam ti šta reć lijepo
Goran Dević, Hrvatska, 2006, 30′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20:00
Ruševine
Manuel Mozos, Portugalija, 2009, 60′,Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Tvoje lice
Tsai Ming-Liang, Tajvan, Francuska 2018, 76′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sretna zemlja
Goran Dević, Hrvatska, 2008, 50′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Donžuani: oprostite gospodična
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 42′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Rio Korgo
Maya Kosa & Sergio da Costa, Švajcarska, Portugalija, 2015, 95′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Nasukan
Leonor Teles, Portugalija, 2018, 82′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16:00
Bilo šta i sve
Dídio Pestana, Portugalija, 2018, 82′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Držati oblake
Sara Pathirane, Finska, Kina, 2018, 9′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Pozdrav iz slobodnih šuma
Ian Soroka, SAD, Slovenija, Hrvatska, 2018, 98′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
U ime republike Hrvatske
Goran Dević, Hrvatska, 2019, 33′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Poplava
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 41′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Dvije peći za udarnika Josipa Trojka
Goran Dević, Hrvatska, 2012, 32′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′