Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
a sada, konačno!
Ben Rivers VB, 2019, 38’
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Guljabani Gürcan
Keltek, Holandija, Turska, 2018, 35′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Kada je prošle godine prošao voz
Pang-Chuan Huang, Francuska, 2018, 17′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Sinovi smo tvog stijenja
Ivan Salatić, Crna Gora, 2018, 33′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Senka boga
Bernhard Hetzenauer, Meksiko, Austrija, Nemačka, 2017, 20′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Izumiranje
Salomé Lamas, Portugalija, Nemačka, 2018, 86′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Muzej savremene umetnosti Beograd
16:00
Dva pogubljenja maršala
Radu Jude. Rumunija, 2018, 10′
Muzej savremene umetnosti Beograd
16:00
Kralj Sunce
Albert Serra, Španija, Portugalija, 2018, 62′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Muzej savremene umetnosti Beograd
14:00
Heimat je prostor u vremenu
Thomas Heise, Nemačka, Austrija, 2019, 218′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Polje
Tiago Hespanha, Portugalija, 2018, 106′