Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Manu
Emmanuelle Bonmariage Belgija, 2018, 92’
Dom omladine Beograda
18:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18.30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Ronjenje – Rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir Island, 2017, 73’
Dom omladine Beograda
20:00
Free Solo
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi SAD, 2018, 100’
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Dom omladine Beograda
21:00
Splav '
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:00
Dečak rata
Cyprien Clément-Delmas, Igor Kosenko, Češka, Nemačka, Ukrajina, 2018, 79′
Dom omladine Beograda
22:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′, Q&A
Dom omladine Beograda
16:00
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sunce zalazi na istoku
Alexander Belinski, Agne Dovydaityte, Litvanija, 2018, 82′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Moj neznani junak
Anna Kryvenko, Češka, Letonija, Slovačka, 2018, 79′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Moja baka sa Marsa
Alexander Mihalkovich, Belorusija, Ukrajina, Estonija, 2018, 80′
Dom omladine Beograda
20:00
U raskoraku
Bing Liu, SAD, 2018, 93′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Sve te neprospavane noći
Michał Marczak, Poljska, VB, 2016, 100′
Dom omladine Beograda
22:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Dom omladine Beograda
16:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Posljednji bogumili
Nedim Lončarević, Bosna i Hercegovina, 2018, 38′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Dom omladine Beograda
20:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Osećanje Arvoa Pärta Paul
Hegeman, Norveška, 2019, 75′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′, Q&A
Dom omladine Beograda
22:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Dom omladine Beograda
16:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sveci, Savo i Srbija Savo
Tufegdžić, Srbija, Južnoafrička Republika, 2019, 86′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Bird on a Wire: Leonard Cohen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
MS Valentina
Melanie Hollaus, Austrija, 2019, 80′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Dom omladine Beograda
20:15
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Animus Animalis (priča o ljudima, životinjama, i stvarima)
Aistė Žegulytė, Litvanija, 2018, 69′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Jahači
Anna Gawlita, Poljska, 2018, 19′
Dom omladine Beograda
22:15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Dom omladine Beograda
16:00
Jednom Aurora
Benjamin Langeland, Stian Servoss, Norveška, 2018, 52′
Dom omladine Beograda
16:00
Od Tbilisija do Tenesija
Daniel Washington, Gruzija, Mađarska, SAD, 2018, 29′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Minjon
Kata Olah, Sándor Csukás, Mađarska, 2018, 28′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Suma
Andrei Kutsila, Belorusija, Poljska, 2018, 50′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen, Finska, 2018, 85′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán, Mađarska, 2018, 90′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Instant snovi
Willem Baptist, Holandija, 2017, 91′, Q&A
Dom omladine Beograda
22:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Dom omladine Beograda
16:00
Poslednji mužjak na svetu
Floor van der Meulen, Holandija, Belgija, Nemačka, 2019, 72′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Nastaviće se
Ivars Seleckis, Letonija, 2018, 97′
Dom omladine Beograda
18:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Dom omladine Beograda
20:00
Upoznati Gorbačova
Werner Herzog, Andre Singer, VB, SAD, Nemačka, 2018, 90′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Topionica duša
François-Xavier Destors, Francuska, 2018, 87′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Beli svet po Daliboreku
Vít Klusák, Češka, Slovačka, Danska, VB, 2017, 105′
Dom omladine Beograda
22:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′