Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Dom omladine Beograda
18:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Dom omladine Beograda
20:00
Free Solo
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi SAD, 2018, 100’
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Dom omladine Beograda
21:00
Splav '
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98
Dom omladine Beograda
22:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′, Q&A
Dom omladine Beograda
16:00
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Nek mi je Bog u pomoći
Yves Hinant, Jean Libon, Belgija, Francuska, 2017, 100′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Dom omladine Beograda
20:00
U raskoraku
Bing Liu, SAD, 2018, 93′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Dom omladine Beograda
22:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Dom omladine Beograda
16:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
U kadru
Ion Gnatiuc, Artiom Zavadovschi, Moldavija, Rumunija, Nemačka, Francuska, 2018, 17′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kartum Ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Bostofrio – Gde nebo dodiruje zemlju
Paulo Carneiro, Portugalija, 2018, 69′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Dom omladine Beograda
20:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
The Smelting of Time
Juan Alvarez Neme, Uruguay, 2019, 97′,Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Dom omladine Beograda
22:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Dom omladine Beograda
16:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Proces – Država Rusija protiv Olega Sencova
Askold Kurov, Estonia, Poljska, Češka, 2017, 70′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Bird on a Wire: Leonard Cohen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Taurunum boy
Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Srbija, 2018, 70′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Dom omladine Beograda
20:15
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Dom omladine Beograda
22:15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Dom omladine Beograda
16:00
Jednom Aurora
Benjamin Langeland, Stian Servoss, Norveška, 2018, 52′
Dom omladine Beograda
16:00
Od Tbilisija do Tenesija
Daniel Washington, Gruzija, Mađarska, SAD, 2018, 29′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Deca proleća
Dušan Solomun, Nemačka, 2019, 43′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Nekome svome
Sead Šabotić, Crna Gora, 2019, 16′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Lapü César
Alejandro Jaimes, Juan Pablo Polanco, Kolumbija, 2019, 75′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Dom omladine Beograda
22:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Dom omladine Beograda
16:00
Poslednji mužjak na svetu
Floor van der Meulen, Holandija, Belgija, Nemačka, 2019, 72′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kameni govornici
Igor Drljača, Kanada, Bosna i Hercegovina, 2018, 92′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
To sam što jesam – Gipsy Mafia
Andrijana Stojković, Nemačka, Srbija, 2019, 52′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Dom omladine Beograda
20:00
Upoznati Gorbačova
Werner Herzog, Andre Singer, VB, SAD, Nemačka, 2018, 90′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Kraj radnog vremena
Nicole Vögele, Nemačka, Švajcarska, 2018, 116′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Dom omladine Beograda
22:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′