Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Bioskop Fontana
19:00
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen , Finska, 2018, 85’
Bioskop Fontana
21:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán Mađarska, 2018, 85’
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Nek mi je Bog u pomoći
Yves Hinant, Jean Libon, Belgija, Francuska, 2017, 100′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Bioskop Fontana
19:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′, Q&A
Bioskop Fontana
21:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
U kadru
Ion Gnatiuc, Artiom Zavadovschi, Moldavija, Rumunija, Nemačka, Francuska, 2018, 17′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kartum Ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Bostofrio – Gde nebo dodiruje zemlju
Paulo Carneiro, Portugalija, 2018, 69′, Q&A
Bioskop Fontana
19:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
The Smelting of Time
Juan Alvarez Neme, Uruguay, 2019, 97′,Q&A
Bioskop Fontana
21:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Proces – Država Rusija protiv Olega Sencova
Askold Kurov, Estonia, Poljska, Češka, 2017, 70′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Taurunum boy
Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Srbija, 2018, 70′, Q&A
Bioskop Fontana
19:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Bioskop Fontana
21:00
Cold Case Hammarskjöld
Mads Brügger, Denmark, Norway, Sweden, Belgium, 2019, 128′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Deca proleća
Dušan Solomun, Nemačka, 2019, 43′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Nekome svome
Sead Šabotić, Crna Gora, 2019, 16′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Lapü César
Alejandro Jaimes, Juan Pablo Polanco, Kolumbija, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kameni govornici
Igor Drljača, Kanada, Bosna i Hercegovina, 2018, 92′, Q&A
Bioskop Fontana
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
To sam što jesam – Gipsy Mafia
Andrijana Stojković, Nemačka, Srbija, 2019, 52′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Kraj radnog vremena
Nicole Vögele, Nemačka, Švajcarska, 2018, 116′, Q&A