Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Dom omladine Beograda
18:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′, Q&A
Bioskop Fontana
19:00
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen , Finska, 2018, 85’
Dom omladine Beograda
20:00
Free Solo
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi SAD, 2018, 100’
Bioskop Fontana
21:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán Mađarska, 2018, 85’
Dom omladine Beograda
21:00
Splav '
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98
Dom omladine Beograda
22:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′, Q&A
Dom omladine Beograda
16:00
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Bioskop Fontana
19:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Dom omladine Beograda
20:00
U raskoraku
Bing Liu, SAD, 2018, 93′
Bioskop Fontana
21:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Dom omladine Beograda
22:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Dom omladine Beograda
16:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Bioskop Fontana
19:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′
Dom omladine Beograda
20:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Bioskop Fontana
21:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Dom omladine Beograda
22:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Dom omladine Beograda
16:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Dom omladine Beograda
18:00
Bird on a Wire: Leonard Cohen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′, Q&A
Bioskop Fontana
19:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′
Dom omladine Beograda
20:15
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Bioskop Fontana
21:00
Cold Case Hammarskjöld
Mads Brügger, Denmark, Norway, Sweden, Belgium, 2019, 128′
Dom omladine Beograda
22:15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Dom omladine Beograda
16:00
Jednom Aurora
Benjamin Langeland, Stian Servoss, Norveška, 2018, 52′
Dom omladine Beograda
16:00
Od Tbilisija do Tenesija
Daniel Washington, Gruzija, Mađarska, SAD, 2018, 29′
Dom omladine Beograda
18:00
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Dom omladine Beograda
20:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Dom omladine Beograda
22:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Dom omladine Beograda
16:00
Poslednji mužjak na svetu
Floor van der Meulen, Holandija, Belgija, Nemačka, 2019, 72′
Dom omladine Beograda
18:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Bioskop Fontana
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Dom omladine Beograda
20:00
Upoznati Gorbačova
Werner Herzog, Andre Singer, VB, SAD, Nemačka, 2018, 90′
Dom omladine Beograda
22:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′