Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Art bioskop Kolarac
17:00
<3
María Antón Cabot, Španija, 2018, 67′, Q&A
Bioskop Fontana
19:00
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen , Finska, 2018, 85’
Art bioskop Kolarac
21:00
Zauzimati mesto
Jérémy Gravayat Francuska, 2019, 94’, Q&A
Bioskop Fontana
21:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán Mađarska, 2018, 85’
Art bioskop Kolarac
16:30
<3
Maria Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Art bioskop Kolarac
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′
Bioskop Fontana
19:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Art bioskop Kolarac
20:30
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Bioskop Fontana
21:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Art bioskop Kolarac
16:30
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Art bioskop Kolarac
18:30
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′
Bioskop Fontana
19:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′
Art bioskop Kolarac
20:30
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Bioskop Fontana
21:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
16:30
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′
Art bioskop Kolarac
18:30
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Bioskop Fontana
19:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′
Art bioskop Kolarac
20:30
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Bioskop Fontana
21:00
Cold Case Hammarskjöld
Mads Brügger, Denmark, Norway, Sweden, Belgium, 2019, 128′
Art bioskop Kolarac
16:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′
Art bioskop Kolarac
18.30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Art bioskop Kolarac
18:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′
Art bioskop Kolarac
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
16:30
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Art bioskop Kolarac
18:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Bioskop Fontana
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Art bioskop Kolarac
20:30
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Art bioskop Kolarac
16:30
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Art bioskop Kolarac
18:30
Ronjenje – Rituali u vodi
Elín Hansdóttir, Anna Rún Tryggvadóttir, Hanna Björk Valsdóttir, Island, 2019, 73′
Art bioskop Kolarac
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′