Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
21:00
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Posvećeni život
Kazuo Hara, Japan, 1994, 157′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Nek mi je Bog u pomoći
Yves Hinant, Jean Libon, Belgija, Francuska, 2017, 100′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Potkornjak iz Šumave Dimitri
Martin Genaudeau, Češka, Francuska, 2018, 10′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
<3
María Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Belarmino
Fernando Lopes, Portugalija, 1964, 80′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Ekstremno privatni eros: Ljubavna pesma 1974
Kazuo Hara, Japan, 1974, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
U kadru
Ion Gnatiuc, Artiom Zavadovschi, Moldavija, Rumunija, Nemačka, Francuska, 2018, 17′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kartum Ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Sanjajući sećanja na danas
Geska Brečević, Robert Brečević, Meksiko, Hrvatska, Island, Švedska, 2018, 95′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Bostofrio – Gde nebo dodiruje zemlju
Paulo Carneiro, Portugalija, 2018, 69′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Azbestno selo u Japanu
Kazuo Hara, Japan, 2016, 215′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
The Smelting of Time
Juan Alvarez Neme, Uruguay, 2019, 97′,Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
12:00
Mrtve duše
Wang Bing, Francuska, Švajcarska, Kina, 2018, 496′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sa istoka
Chantal Akerman, Belgija, Francuska, Portugalija, 1993, 107′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Proces – Država Rusija protiv Olega Sencova
Askold Kurov, Estonia, Poljska, Češka, 2017, 70′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
The Imported Crows
Goran Dević, Croatia, 2004, 21′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Tri
Three Goran Dević, Hrvatska, 2008, 30′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Nemam ti šta reć lijepo
Goran Dević, Hrvatska, 2006, 30′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Taurunum boy
Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Srbija, 2018, 70′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20:00
Ruševine
Manuel Mozos, Portugalija, 2009, 60′,Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Tvoje lice
Tsai Ming-Liang, Tajvan, Francuska 2018, 76′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sretna zemlja
Goran Dević, Hrvatska, 2008, 50′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Donžuani: oprostite gospodična
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 42′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Deca proleća
Dušan Solomun, Nemačka, 2019, 43′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Rio Korgo
Maya Kosa & Sergio da Costa, Švajcarska, Portugalija, 2015, 95′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Nekome svome
Sead Šabotić, Crna Gora, 2019, 16′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Lapü César
Alejandro Jaimes, Juan Pablo Polanco, Kolumbija, 2019, 75′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Nasukan
Leonor Teles, Portugalija, 2018, 82′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16:00
Bilo šta i sve
Dídio Pestana, Portugalija, 2018, 82′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kameni govornici
Igor Drljača, Kanada, Bosna i Hercegovina, 2018, 92′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Držati oblake
Sara Pathirane, Finska, Kina, 2018, 9′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Pozdrav iz slobodnih šuma
Ian Soroka, SAD, Slovenija, Hrvatska, 2018, 98′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
To sam što jesam – Gipsy Mafia
Andrijana Stojković, Nemačka, Srbija, 2019, 52′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
U ime republike Hrvatske
Goran Dević, Hrvatska, 2019, 33′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Poplava
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 41′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Dvije peći za udarnika Josipa Trojka
Goran Dević, Hrvatska, 2012, 32′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Kraj radnog vremena
Nicole Vögele, Nemačka, Švajcarska, 2018, 116′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′