Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
<3
María Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′