Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Art bioskop Kolarac
17:00
<3
María Antón Cabot, Španija, 2018, 67′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73′
Art bioskop Kolarac
21:00
Zauzimati mesto
Jérémy Gravayat Francuska, 2019, 94’, Q&A
Art bioskop Kolarac
16:30
<3
Maria Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
<3
María Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Art bioskop Kolarac
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
20:30
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Art bioskop Kolarac
16:30
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′
Art bioskop Kolarac
18:30
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
20:30
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Art bioskop Kolarac
16:30
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Art bioskop Kolarac
18:30
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Art bioskop Kolarac
20:30
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′
Art bioskop Kolarac
16:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′
Art bioskop Kolarac
18.30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Art bioskop Kolarac
18:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Art bioskop Kolarac
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
16:30
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Art bioskop Kolarac
18:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Art bioskop Kolarac
20:30
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′
Art bioskop Kolarac
16:30
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Art bioskop Kolarac
18:30
Ronjenje – Rituali u vodi
Elín Hansdóttir, Anna Rún Tryggvadóttir, Hanna Björk Valsdóttir, Island, 2019, 73′
Art bioskop Kolarac
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′