Kalendar | Beldocs

Kalendar

Kalendar
Kombank dvorana
20:00
Linija života
Darko Bajić, Serbia, 2019, 95`
Dom omladine Beograda
16:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Manu
Emmanuelle Bonmariage Belgija, 2018, 92’
Art bioskop Kolarac
17:00
<3
María Antón Cabot, Španija, 2018, 67′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
a sada, konačno!
Ben Rivers VB, 2019, 38’
Dom omladine Beograda
18:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18.30
Srećni prinčevi
Panagiotis Deligiannis, Grčka, 2018, 82’
Cineplexx Ušće
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Ronjenje – rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir, Island, 2017, 73’
Bioskop Fontana
19:00
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen , Finska, 2018, 85’
Roda Cineplex
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Ronjenje – Rituali u vodi
Hanna Björk Valsdottir, Elin Hansdottir, Anna Run Tryggvadottir Island, 2017, 73’
Dom omladine Beograda
20:00
Free Solo
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi SAD, 2018, 100’
Art bioskop Kolarac
21:00
Zauzimati mesto
Jérémy Gravayat Francuska, 2019, 94’, Q&A
Bioskop Fontana
21:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán Mađarska, 2018, 85’
Cineplexx Ušće
21:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Dom omladine Beograda
21:00
Splav '
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
21:00
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:00
Dečak rata
Cyprien Clément-Delmas, Igor Kosenko, Češka, Nemačka, Ukrajina, 2018, 79′
Dom omladine Beograda
22:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Posvećeni život
Kazuo Hara, Japan, 1994, 157′
Dom omladine Beograda
16:00
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′, Q&A
Art bioskop Kolarac
16:30
<3
Maria Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sunce zalazi na istoku
Alexander Belinski, Agne Dovydaityte, Litvanija, 2018, 82′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Nek mi je Bog u pomoći
Yves Hinant, Jean Libon, Belgija, Francuska, 2017, 100′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:00
Potkornjak iz Šumave Dimitri
Martin Genaudeau, Češka, Francuska, 2018, 10′
Dom omladine Beograda
18:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
<3
María Antón Cabot, Španija, 2019, 67′
Art bioskop Kolarac
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Moj neznani junak
Anna Kryvenko, Češka, Letonija, Slovačka, 2018, 79′
Roda Cineplex
19:00
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Cineplexx Ušće
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73′
Bioskop Fontana
19:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Belarmino
Fernando Lopes, Portugalija, 1964, 80′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Moja baka sa Marsa
Alexander Mihalkovich, Belorusija, Ukrajina, Estonija, 2018, 80′
Dom omladine Beograda
20:00
U raskoraku
Bing Liu, SAD, 2018, 93′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
20:30
Kartum ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′, Q&A
Bioskop Fontana
21:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Cineplexx Ušće
21:00
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Roda Cineplex
21:00
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Sve te neprospavane noći
Michał Marczak, Poljska, VB, 2016, 100′
Dom omladine Beograda
22:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Ekstremno privatni eros: Ljubavna pesma 1974
Kazuo Hara, Japan, 1974, 98′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Dom omladine Beograda
16:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
16:30
Sada se nešto polako menja
Menna Laura Meijer, Holandija, 2018, 105′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Posljednji bogumili
Nedim Lončarević, Bosna i Hercegovina, 2018, 38′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Guljabani Gürcan
Keltek, Holandija, Turska, 2018, 35′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Kada je prošle godine prošao voz
Pang-Chuan Huang, Francuska, 2018, 17′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Sinovi smo tvog stijenja
Ivan Salatić, Crna Gora, 2018, 33′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Senka boga
Bernhard Hetzenauer, Meksiko, Austrija, Nemačka, 2017, 20′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
U kadru
Ion Gnatiuc, Artiom Zavadovschi, Moldavija, Rumunija, Nemačka, Francuska, 2018, 17′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kartum Ofsajd
Marwa Zein, Sudan, Norveška, Danska, Francuska, 2019, 75′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Sanjajući sećanja na danas
Geska Brečević, Robert Brečević, Meksiko, Hrvatska, Island, Švedska, 2018, 95′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Doel
Frederik Sølberg, Danska, Belgija, 2018, 70′
Art bioskop Kolarac
18:30
Fridkin bez cenzure
Francesco Zippel, Italija, 2018, 106′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Bostofrio – Gde nebo dodiruje zemlju
Paulo Carneiro, Portugalija, 2018, 69′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Manu
Emmanuelle Bonmariage, Belgija, 2018, 92′
Cineplexx Ušće
19:00
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′
Bioskop Fontana
19:00
Valden
Daniel Zimmermann, Švajcarska, Austrija, 2018, 106′
Roda Cineplex
19:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Azbestno selo u Japanu
Kazuo Hara, Japan, 2016, 215′
Dom omladine Beograda
20:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Osećanje Arvoa Pärta Paul
Hegeman, Norveška, 2019, 75′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
20:30
Papa Franja: Čovek od reči
Wim Wenders, Švajcarska, Vatikan, Italija, Nemačka, Francuska, 2018, 96′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
The Smelting of Time
Juan Alvarez Neme, Uruguay, 2019, 97′,Q&A
Cineplexx Ušće
21:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Još jedan dan života
Raúl de la Fuente, Damian Nenow, Poljska, Španija, Nemačka, Belgija, Mađarska, 2018, 85′
Roda Cineplex
21:00
Slobodan i sam
Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi, SAD, 2018, 100′
Bioskop Fontana
21:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′, Q&A
Dom omladine Beograda
22:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
12:00
Mrtve duše
Wang Bing, Francuska, Švajcarska, Kina, 2018, 496′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sa istoka
Chantal Akerman, Belgija, Francuska, Portugalija, 1993, 107′
Dom omladine Beograda
16:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Art bioskop Kolarac
16:30
Zbogom CP
Kazuo Hara, Japan, 1972, 82′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Sveci, Savo i Srbija Savo
Tufegdžić, Srbija, Južnoafrička Republika, 2019, 86′, Q&A
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Proces – Država Rusija protiv Olega Sencova
Askold Kurov, Estonia, Poljska, Češka, 2017, 70′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Izumiranje
Salomé Lamas, Portugalija, Nemačka, 2018, 86′
Dom omladine Beograda
18:00
Bird on a Wire: Leonard Cohen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
The Imported Crows
Goran Dević, Croatia, 2004, 21′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Tri
Three Goran Dević, Hrvatska, 2008, 30′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Nemam ti šta reć lijepo
Goran Dević, Hrvatska, 2006, 30′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
MS Valentina
Melanie Hollaus, Austrija, 2019, 80′, Q&A
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Art bioskop Kolarac
18:30
Careva ogoljena vojska i dalje maršira
Kazuo Hara, Japan, 1987, 122′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Taurunum boy
Jelena Maksimović, Dušan Grubin, Srbija, 2018, 70′, Q&A
Cineplexx Ušće
19:00
Okrug Hejl ovog jutra, ove večeri
RaMell Ross, SAD, 2018, 76′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Bioskop Fontana
19:00
Suđenje Ratku Mladiću
Henry Singer, Rob Miller, VB, Norveška, 2018, 99′
Roda Cineplex
19:00
Kralj
Eugene Jarecki, Nemačka, US,, 2017, 107′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20:00
Ruševine
Manuel Mozos, Portugalija, 2009, 60′,Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Dom omladine Beograda
20:15
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Art bioskop Kolarac
20:30
Linija života
Darko Bajić, Srbija, 2019, 95′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Roda Cineplex
21:00
Još se snima
Saeed Al Batal, Ghiath Ayoub, Sirija, Liban, Francuska, Nemačka, Katar, 2018, 120′
Bioskop Fontana
21:00
Cold Case Hammarskjöld
Mads Brügger, Denmark, Norway, Sweden, Belgium, 2019, 128′
Cineplexx Ušće
21:00
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Animus Animalis (priča o ljudima, životinjama, i stvarima)
Aistė Žegulytė, Litvanija, 2018, 69′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Jahači
Anna Gawlita, Poljska, 2018, 19′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Tvoje lice
Tsai Ming-Liang, Tajvan, Francuska 2018, 76′
Dom omladine Beograda
22:15
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Sretna zemlja
Goran Dević, Hrvatska, 2008, 50′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
14:00
Donžuani: oprostite gospodična
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 42′, Q&A
Muzej savremene umetnosti Beograd
16:00
Dva pogubljenja maršala
Radu Jude. Rumunija, 2018, 10′
Muzej savremene umetnosti Beograd
16:00
Kralj Sunce
Albert Serra, Španija, Portugalija, 2018, 62′
Dom omladine Beograda
16:00
Jednom Aurora
Benjamin Langeland, Stian Servoss, Norveška, 2018, 52′
Dom omladine Beograda
16:00
Od Tbilisija do Tenesija
Daniel Washington, Gruzija, Mađarska, SAD, 2018, 29′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Minjon
Kata Olah, Sándor Csukás, Mađarska, 2018, 28′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Suma
Andrei Kutsila, Belorusija, Poljska, 2018, 50′, Q&A
Art bioskop Kolarac
16:30
Kartoline
Igor Bezinović, Hrvoslava Brkušić, Katerina Duda, Ivana Pipal, Ante Zlatko Stolica, Darovan Tušek, Hrvatska, 2019, 60′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Deca proleća
Dušan Solomun, Nemačka, 2019, 43′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
17:30
Rio Korgo
Maya Kosa & Sergio da Costa, Švajcarska, Portugalija, 2015, 95′
Dom omladine Beograda
18:00
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Art bioskop Kolarac
18.30
Panduri su glumci
Tova Mozard, Švedska, SAD, 2018, 20′
Art bioskop Kolarac
18:30
Statisti, akcija!
Sanaz Azari, Belgija, 2018, 61′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Čekajući Barselonu
Juho-Pekka Tanskanen, Finska, 2018, 85′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Posao u Rusiji
Petr Horky, Češka, Rusija, 2017, 67′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′, Q&A
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
The Raft
Marcus Lindeen, Sweden, Denmark, US, Germany, 2018, 98′
Cineplexx Ušće
19:00
Džon Mekinro: U carstvu savršenstva
Julien Faraut, Francuska, 2018, 95′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
Nekome svome
Sead Šabotić, Crna Gora, 2019, 16′, Q&A
Roda Cineplex
19:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Na čaju sa damama
Roger Michell, VB, 2018, 84′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Geto Balboa
Árpád Bogdán, Mađarska, 2018, 90′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
Đavo i Otac Amort
William Friedkin, Italija, SAD, 2017, 68′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Art bioskop Kolarac
20:30
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Lapü César
Alejandro Jaimes, Juan Pablo Polanco, Kolumbija, 2019, 75′
Cineplexx Ušće
21:00
Los Reyes
Bettina Perut, Iván Osnovikoff, Čile, Nemačka, 2018, 78′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Proces
Sergei Loznitsa, Holandija, 2018, 125′
Roda Cineplex
21:00
Konor Mekgregor: Ozloglašeni
Gavin Fitzgerald, Irska, 2017, 90′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Instant snovi
Willem Baptist, Holandija, 2017, 91′, Q&A
Dom omladine Beograda
22:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Nasukan
Leonor Teles, Portugalija, 2018, 82′
Muzej savremene umetnosti Beograd
14:00
Heimat je prostor u vremenu
Thomas Heise, Nemačka, Austrija, 2019, 218′
Dom omladine Beograda
16:00
Poslednji mužjak na svetu
Floor van der Meulen, Holandija, Belgija, Nemačka, 2019, 72′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16:00
Bilo šta i sve
Dídio Pestana, Portugalija, 2018, 82′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
16:30
Nastaviće se
Ivars Seleckis, Letonija, 2018, 97′
Art bioskop Kolarac
16:30
Ostrvo s blagom
Guillaume Brac, Francuska, 2018, 97′
Kombank dvorana Sala 6
17:00
Kameni govornici
Igor Drljača, Kanada, Bosna i Hercegovina, 2018, 92′, Q&A
Dom omladine Beograda
18:00
Kajzer! Najbolji fudbaler koji nikada nije igrao fudbal
Louis Myles, VB, Brazil, 2018, 84′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Držati oblake
Sara Pathirane, Finska, Kina, 2018, 9′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18:00
Pozdrav iz slobodnih šuma
Ian Soroka, SAD, Slovenija, Hrvatska, 2018, 98′, Q&A
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
18:30
Maj Doris
Jon Blåhed, Švedska, Norveška, 2018, 73′, Q&A
Roda Cineplex
18.30
Nerešeni slučaj Hamaršeld
Mads Brügger, Danska, Norveška, Švedska, Belgija, 2019, 128′
Art bioskop Kolarac
18:30
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Arena Cineplex - Novi Sad
18:30
Dobrodošli u Sodomu
Florian Weigensamer, Christian Krönes, Austrija, 2018, 90′
Bioskop Fontana
19:00
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Kombank dvorana Sala 6
19:00
To sam što jesam – Gipsy Mafia
Andrijana Stojković, Nemačka, Srbija, 2019, 52′, Q&A
Cineplexx Ušće
19:00
RBG
Julie Cohen, Betsy West, SAD, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
19:00
Na crnoj listi
Sara Marković, Nikola Dragović, Srbija, 2019, 73`
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
U ime republike Hrvatske
Goran Dević, Hrvatska, 2019, 33′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Poplava
Goran Dević, Hrvatska, 2010, 41′, Q&A
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
19:30
Dvije peći za udarnika Josipa Trojka
Goran Dević, Hrvatska, 2012, 32′, Q&A
Dom omladine Beograda
20:00
Upoznati Gorbačova
Werner Herzog, Andre Singer, VB, SAD, Nemačka, 2018, 90′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
20:00
Topionica duša
François-Xavier Destors, Francuska, 2018, 87′, Q&A
Art bioskop Kolarac
20:30
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Arena Cineplex - Novi Sad
20:30
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′
Kombank dvorana Sala 6
21:00
Kraj radnog vremena
Nicole Vögele, Nemačka, Švajcarska, 2018, 116′, Q&A
Roda Cineplex
21:00
Hi, A.I.
Isabella Willinger, Nemačka, 2019, 85′
Cineplexx Ušće
21:00
Splav
Marcus Lindeen, Švedska, Danska, SAD, Nemačka, 2018, 98′
Centar za kulturu Vlada Divljan
21:00
Bird on a Wire: Leonard Koen
Tony Palmer, VB, 1974, 121′
Muzej jugoslovenske kinoteke, Kosovska
21:30
Beli svet po Daliboreku
Vít Klusák, Češka, Slovačka, Danska, VB, 2017, 105′
Dom omladine Beograda
22:00
Kamora
Francesco Patierno, Italija, 2018, 71′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
22:00
Pogranična ograda
Nikolaus Geyrhalter, Austrija, 2018, 112′
Art bioskop Kolarac
16:30
Centar
Ivan Marković, Srbija, Nemačka, 2018, 49′
Muzej savremene umetnosti Beograd
17:00
Polje
Tiago Hespanha, Portugalija, 2018, 106′
Art bioskop Kolarac
18:30
Ronjenje – Rituali u vodi
Elín Hansdóttir, Anna Rún Tryggvadóttir, Hanna Björk Valsdóttir, Island, 2019, 73′
Kombank dvorana
20:00
Električni Orgazam za ljude budućnosti
Marija Vukić, Serbia, 2019, 57′
Art bioskop Kolarac
20:30
Osećanje Arvoa Pärta
Paul Hegeman, Norveška, 2019, 75′