Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16.00
Upravo rođena
Robert Adanto, SAD, 2018, 84`
Q&A Robert Adanto, Marta Jovanović
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Sovjetski hipici
Terje Toomistu, Estonija, Nemačka, Finska, 2017, 85’
Q&A Terje Toomistu
Dom omladine Beograda
18.00
Živeli bogati
Joel Akafou, Francuska, Burkina Faso, 2017, 60′
Q&A Joel Akafou
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Gde si sada, Žoao Pedro Rodrigeš?
Joao Pedro Rodrigues, Portugal, 2017, 21’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.22
Poslednji put kad sam video Makao
Joao Pedro Rodrigues & Joao Rui Guerra Damata, Portugal, 2012, 85’
Q&A Joao Pedro Rodrigues
Dom omladine Beograda
20.00
Trg Vitorio
Abel Ferrara, Italija, 2017, 75’
Q&A Abel Ferrara
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Isus, znaš
Ulrich Seidl, Austrija, 2003, 87’
Dom omladine Beograda
22.00
Kapuera
Jorge Itapuã, Brazil, 2017, 73`
Q&A Jorge Itapuã
Dom omladine Beograda
16.00
Rezo
Leo Cabriadze, Gruzija, Rusija, 2017, 63’
Q&A Leo Cabriadze
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Dobre vesti: Kolporter, mrtvi psi i drugi ljudi iz Beča
Urlich Seidl, Austrija, 1990, 126’
Q&A Urlich Seidl
Dom omladine Beograda
18.00
14 jabuka
Midi Z, Tajvan, Mjanmar, 2018, 84’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Matura
Ulrich Seidl, Austrija, 1982, 50’
Q&A Urlich Seidl
Dom omladine Beograda
20.00
Meteori
Gurcan Keltek, Turska, Holandija, 2017, 84`
Q&A Gurcan Keltek
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Rodeo
Kiur Aarma, Raimo Joerand, Estonija, Finska, 2018, 74`
Q&A Kiur Aarma, Raimo Joerand
Dom omladine Beograda
22.00
Festival
Anna Gawlita, Tomasz Wolski, Poljska, 2017, 85′
Dom omladine Beograda
16.00
Valdhajmov valcer
Ruth Beckermann, Austrija, 2018, 93’
Q&A Ruth Beckermann
Dom omladine Beograda
18.00
Napalm
Claude Lanzmann, Francuska, 2017, 100`
Dom omladine Beograda
20.00
Lica mesta
Agnes Varda & JR, Francuska, 2017, 89’
Dom omladine Beograda
22.00
Bobi Džin
Elvira Lind, Danska, Švedska, 2017, 94`
Dom omladine Beograda
16.00
Etgar Keret: Po istinitoj priči
Stephane Kaas, Izrael, Holandija, 2017, 54’
Q&A Rutger Lemm
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
U podrumu
Urlich Seidl, Austrija, Nemačka, 2014, 85′
Dom omladine Beograda
18.00
Srećna zima
Giovanni Totaro, Italija, 2017, 91’
Q&A Giovanni Totaro
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Varpa – obećana zemlja
Bruno Aščuks, Letonija, 2017, 95′
Dom omladine Beograda
20.00
Sumpor i slava
Viktor Jakovleski, SAD, Meksiko, 2017, 67`
Q&A Viktor Jakovleski
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Devojka i drvo
Vlado Škafar, Slovenija, 2008, 100’
Q&A Vlado Škafar
Dom omladine Beograda
22.00
MATANGI / MAYA / M.I.A.
Steve Loveridge, Šri Lanka, Velika Britanija, SAD, 95‘
Dom omladine Beograda
16.00
Vestvud: Pankerka, ikona, aktivistkinja
Lorna Tuker, Velika Britanija, 2018, 78’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Deca
Vlado Škafar, Slovenija, 2008, 100′
Q&A Vlado Škafar
Dom omladine Beograda
18.00
Ljudski tok
Ai Weiwei, Nemačka, 2017, 140’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Životinjska ljubav
Urlich Seidl, Austija, 1995, 114’
Dom omladine Beograda
20.30
Boli Bana
Simon Gillard, Belgija, Francuska, 2017, 60’
Q&A Simon Gillard
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Veličanstveni gubitnici: Drugačiji svet
Arūnas Matelis, Litvanija, Italija, CH, Belgija, Letonija, UK, Irska, Španija, 2017, 72’
Dom omladine Beograda
22.00
Koni Plank: Potencijal buke
Reto Caduff, Nemačka, 2017, 92′
Dom omladine Beograda
16.00
Velika zverka
Kaspar Astrup Schröder, Danska, 2017, 90’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Rajske odore
Albina Griniute, Litvanija, Finska, 2016, 61’
Dom omladine Beograda
18.00
Daleko sazvežđe
Shevaun Mizrahi, Turska, Holandija, SAD, 2017, 80’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Jednu kartu, molim
Matiss Kaža, Letonija, SAD, 2017, 65′
Dom omladine Beograda
20.00
O očevima i sinovima
Talal Derki, Nemačka, Sirija, Liban, 2017, 98’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Gubici su očekivani
Urlich Seidl, Austrija, 1992, 118’