Kalendar

Kalendar
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Sovjetski hipici
Terje Toomistu, Estonija, Nemačka, Finska, 2017, 85’
Q&A Terje Toomistu
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Gde si sada, Žoao Pedro Rodrigeš?
Joao Pedro Rodrigues, Portugal, 2017, 21’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.22
Poslednji put kad sam video Makao
Joao Pedro Rodrigues & Joao Rui Guerra Damata, Portugal, 2012, 85’
Q&A Joao Pedro Rodrigues
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Isus, znaš
Ulrich Seidl, Austrija, 2003, 87’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Dobre vesti: Kolporter, mrtvi psi i drugi ljudi iz Beča
Urlich Seidl, Austrija, 1990, 126’
Q&A Urlich Seidl
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Matura
Ulrich Seidl, Austrija, 1982, 50’
Q&A Urlich Seidl
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Rodeo
Kiur Aarma, Raimo Joerand, Estonija, Finska, 2018, 74`
Q&A Kiur Aarma, Raimo Joerand
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
U podrumu
Urlich Seidl, Austrija, Nemačka, 2014, 85′
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Varpa – obećana zemlja
Bruno Aščuks, Letonija, 2017, 95′
Art bioskop Kolarac
18.30
Valdhajmov valcer
Ruth Beckermann, Austrija, 2018, 93’
Q&A Ruth Beckermann
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Devojka i drvo
Vlado Škafar, Slovenija, 2008, 100’
Q&A Vlado Škafar
Art bioskop Kolarac
20.30
Bobi Džin
Elvira Lind, Danska, Švedska, 2017, 94`
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Deca
Vlado Škafar, Slovenija, 2008, 100′
Q&A Vlado Škafar
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Životinjska ljubav
Urlich Seidl, Austija, 1995, 114’
Art bioskop Kolarac
18.30
Festival
Anna Gawlita, Tomasz Wolski, Poljska, 2017, 85′
Q&A Anna Gawlita, Tomasz Wolski
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Veličanstveni gubitnici: Drugačiji svet
Arūnas Matelis, Litvanija, Italija, CH, Belgija, Letonija, UK, Irska, Španija, 2017, 72’
Art bioskop Kolarac
20.30
14 jabuka
Midi Z, Tajvan, Mjanmar, 2018, 84’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
16.00
Rajske odore
Albina Griniute, Litvanija, Finska, 2016, 61’
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
18.00
Jednu kartu, molim
Matiss Kaža, Letonija, SAD, 2017, 65′
Art bioskop Kolarac
18.30
Etgar Keret: Po istinitoj priči
Stephane Kaas, Izrael, Holandija, 2017, 54’
Q&A Rutger Lemm
Jugoslovenska kinoteka, Uzun Mirkova
20.00
Gubici su očekivani
Urlich Seidl, Austrija, 1992, 118’
Art bioskop Kolarac
20.30
Boli Bana
Simon Gillard, Belgija, Francuska, 2017, 60′
Art bioskop Kolarac
18.30
Hanaa
Giuseppe Carrieri, Italija, 2017, 86’
Art bioskop Kolarac
20.30
Moderni muškarac
Eva Mulvad, Danska, Nemačka, 2017, 85’