Kalendar

Kalendar
Dvorana Kulturnog centra Beograda
17.00
S namerom da se uništi
Joe Berlinger, SAD, 2017, 115`
Dvorana Kulturnog centra Beograda
19.00
Hanaa
Guiseppe Carriera, Italija, 2017, 87′
Q&A Guiseppe Carrieri
Dvorana Kulturnog centra Beograda
21.00
Vodič kroz crnu rupu
Zlatko Pranjić, Aleksandar Nikolić, Srbija, BiH, Hrvatska, VB, 2017, 74’
Q&A Aleksandar Nikolić, Zlatko Pranjić
Dvorana Kulturnog centra Beograda
17.00
Podvedene
John Keith Wasson, Jane Wells, SAD, Švedska, 2013, 76`
Q&A John Keith Wasson
Dvorana Kulturnog centra Beograda
19.00
Mirsada
Danilo Marunović, Crna Gora, 2018, 52`
Q&A Danilo Marunović
Dvorana Kulturnog centra Beograda
20.00
Lovci na zločin
Nicolas Wadimoff & Juan Jose Lozano, Švajcarska, 2014, 52`
Dvorana Kulturnog centra Beograda
21.00
Kada dođu svinje
Biljana Tutorov, Srbija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, 72’
Q&A Biljana Tutorov
Dvorana Kulturnog centra Beograda
17.00
Kazna
Will Francome, Mark Pizzey, SAD, Velika Britanija, 2017, 90`
Q&A Mark Pizzey
Dvorana Kulturnog centra Beograda
19.00
Pustinjske neveste
Ada Ushpiz, Izrael, 2008, 75`
Q&A Ada Ushpiz
Dvorana Kulturnog centra Beograda
21.00
Doći će žuti ljudi sa Istoka i piće vodu sa Morave
Tanja Brzaković, Srbija, 2017, 72’
Q&A Tanja Brzaković
Dvorana Kulturnog centra Beograda
17.00
Saraj’vo
Mustafa Mustafić, Bosna i Hercegovina, 2017, 70′
Q&A Mustafa Mustafić
Dvorana Kulturnog centra Beograda
19.00
4 godine u 10 minuta
Mladen Kovačević, Srbija, 2018, 60’
Q&A Mladen Kovačević
Dvorana Kulturnog centra Beograda
21.00
Naš novi predsednik
Maxim Pozdorovkin, SAD, Rusija, 2018, 78’
Dvorana Kulturnog centra Beograda
17.00
Glasnije od oružja
Miroslav Sikavica, Hrvatska, 2017, 86′
Q&A Miroslav Sikavica
Dvorana Kulturnog centra Beograda
19.00
Čarobnjak iz Mutnja
Branko Lazić, Srbija, BiH, 2017, 56’
Dvorana Kulturnog centra Beograda
21.00
Hotel Jugoslavija
Nicolas Wagnières, Švajcarska, 2017, 78’
Q&A Nicolas Wagnières
Dvorana Kulturnog centra Beograda
17.00
Blok 70
Zhi Wang, Kina, Srbija, 2018, 75′
Dvorana Kulturnog centra Beograda
19.00
Hram cvijeća
Irena Škorić, Hrvatska, 2018, 54’
Dvorana Kulturnog centra Beograda
21.00
Road Movie
Dmitrii Kalashnikov, Belorusija, Rusija, Srbija, BiH, Hrvatska, 2016, 67′