Kalendar

Kalendar
Dom omladine Beograda
16.00
Upravo rođena
Robert Adanto, SAD, 2018, 84`
Q&A Robert Adanto, Marta Jovanović
Dom omladine Beograda
18.00
Živeli bogati
Joel Akafou, Francuska, Burkina Faso, 2017, 60′
Q&A Joel Akafou
Dom omladine Beograda
20.00
Trg Vitorio
Abel Ferrara, Italija, 2017, 75’
Q&A Abel Ferrara
Dom omladine Beograda
22.00
Kapuera
Jorge Itapuã, Brazil, 2017, 73`
Q&A Jorge Itapuã
Dom omladine Beograda
16.00
Rezo
Leo Cabriadze, Gruzija, Rusija, 2017, 63’
Q&A Leo Cabriadze
Dom omladine Beograda
18.00
14 jabuka
Midi Z, Tajvan, Mjanmar, 2018, 84’
Dom omladine Beograda
20.00
Meteori
Gurcan Keltek, Turska, Holandija, 2017, 84`
Q&A Gurcan Keltek
Dom omladine Beograda
22.00
Festival
Anna Gawlita, Tomasz Wolski, Poljska, 2017, 85′
Dom omladine Beograda
16.00
Valdhajmov valcer
Ruth Beckermann, Austrija, 2018, 93’
Q&A Ruth Beckermann
Dom omladine Beograda
18.00
Napalm
Claude Lanzmann, Francuska, 2017, 100`
Dom omladine Beograda
20.00
Lica mesta
Agnes Varda & JR, Francuska, 2017, 89’
Dom omladine Beograda
22.00
Bobi Džin
Elvira Lind, Danska, Švedska, 2017, 94`
Dom omladine Beograda
16.00
Etgar Keret: Po istinitoj priči
Stephane Kaas, Izrael, Holandija, 2017, 54’
Q&A Rutger Lemm
Dom omladine Beograda
18.00
Srećna zima
Giovanni Totaro, Italija, 2017, 91’
Q&A Giovanni Totaro
Dom omladine Beograda
20.00
Sumpor i slava
Viktor Jakovleski, SAD, Meksiko, 2017, 67`
Q&A Viktor Jakovleski
Dom omladine Beograda
22.00
MATANGI / MAYA / M.I.A.
Steve Loveridge, Šri Lanka, Velika Britanija, SAD, 95‘
Dom omladine Beograda
16.00
Vestvud: Pankerka, ikona, aktivistkinja
Lorna Tuker, Velika Britanija, 2018, 78’
Dom omladine Beograda
18.00
Ljudski tok
Ai Weiwei, Nemačka, 2017, 140’
Dom omladine Beograda
20.30
Boli Bana
Simon Gillard, Belgija, Francuska, 2017, 60’
Q&A Simon Gillard
Dom omladine Beograda
22.00
Koni Plank: Potencijal buke
Reto Caduff, Nemačka, 2017, 92′
Dom omladine Beograda
16.00
Velika zverka
Kaspar Astrup Schröder, Danska, 2017, 90’
Dom omladine Beograda
18.00
Daleko sazvežđe
Shevaun Mizrahi, Turska, Holandija, SAD, 2017, 80’
Dom omladine Beograda
20.00
O očevima i sinovima
Talal Derki, Nemačka, Sirija, Liban, 2017, 98’